kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote in studrespublika,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1
studrespublika

Янукович хоче створити "студентський Артек" в Криму на базі Студреспубліки

З нагоди Дня студента Президент України Віктор Янукович доручив Уряду вжити заходи для вирішення актуальних питань студентства та підвищення ролі студентів у розбудові демократичного громадянського суспільства. Серед них – опрацювати за участі Студреспубліки створення міжнародного студентського центру в Криму.

Дане доручення стало підсумком зустрічі лідерів українського студентства з Віктором Януковичем 14 листопада 2012р. Під час зустрічі з Президентом у режимі діалогу були обговорені найболючіші студентські проблеми, а також бачення майбутнього та конкретні плани.

Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський під час цієї зустрічі запропонував на основі досвіду «Студентської республіки» створити в Криму міжнародний студентський центр, який на інтернаціональній платформі буде інтегрувати молодь та інтелектуалів зі всього світу. Президент у свою чергу тоді зазначив, що це може стати аналогом всесвітньовідомого «Артеку», але для студентів.


Отже, в дорученні Президента йде мова про необхідність до 1 березня 2013р. опрацювання за участю ВМГО «Студентська республіка» та інших молодіжних організацій питання створення у Криму міжнародного студентського центру як закладу оздоровлення та відпочинку молоді, розвитку міжнародного діалогу студентства.

Згідно з дорученням Глави держави, Прем’єр-міністр Микола Азаров має зокрема забезпечити залучення представників студентства до розробки пропозицій щодо формування та реалізації державної молодіжної політики.
Йдеться в тому числі про обговорення та доопрацювання проекту нової редакції Закону «Про вищу освіту», розгляд питань щодо запровадження нових організаційних і фінансово-кредитних механізмів забезпечення молоді житлом.

Уряд також має забезпечити доопрацювання за участю молодіжних (у тому числі студентських) громадських організацій та органів студентського самоврядування та внесення в установленому порядку проекту Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року.

Крім того, Кабінет Міністрів має з урахуванням сучасних потреб переглянути розміри академічних стипендій та встановити обґрунтовану різницю між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром.

Відповідно до доручення Глави держави, Уряд та Київська міська держадміністрація також мають прискорити вирішення питання щодо надання в Києві приміщення для розміщення Будинку молоді України та створення на його базі міжнародного молодіжного центру.

Доручення Президента України щодо вирішення актуальних проблем студентської молоді


Джерело:  Вл.інф., прес-служба Президента України

Tags: Студенческая республика, политика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment