kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote in studrespublika,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1
studrespublika

Хто готовий позитивно модернізовувати Україну – долучайтесь!

24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, Оздоровчий табір «Жемчужина») відбудеться фінал XVIII Студреспубліки, де збереться найкраща молодь й інтелектуали, аби працювати над тим, як підняти Україну з дна. Досить теревенів. Маємо робити зміни! Це під силу лише вільним громадам і молоді, тому тема: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Якщо вам потрібна сучасна, розумна, багата Україна, то долучайтесь!

Лого СР

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — це найбільш масштабна щорічна молодіжна подія в Україні й одночасно — найінтелектуальніша. У нас збереться близько 1000 учасників — молодь та інтелектуали з усіх регіонів України, а також іноземні гості. Чого ж очікувати від 3-х діб занурення в життя імпровізованої держави, яка живе за власними правилами, де суб-фестивалі тривають нон-стоп, а її громадяни завзято, без імітації шукають позитивні сценарії для розвитку України?

Десятки програм «розвитку», концепцій «реформ» та інших недієвих, але гарно прописаних, на стосах паперу (та на мегабайтах пам’яті) документів, чи не щотижня нам презентують посадовці всіх рівнів. Але, на жаль, більшість із цього доробку не реалізоване. Чому? Відповідь банальна. Дуже мало кого по-справжньому цікавить майбутнє України, мало хто щиро, від усього серця хвилюється за громадян та їх мир і добробут, готовий день і ніч самовіддано працювати заради цього.

ПечатьЛише республіканці щороку збираються, аби проробляти сценарії модернізації України. Досвід помилок останніх років чітко показав: виключно форсована модернізація може дати нам шанс на нормальне життя. При цьому на аркуш модернізаційних змін треба наносити лише позитивні фарби, малювати спільну позитивну перспективу для громадян України всіх національностей, мов, конфесій, статей, сексуальних орієнтацій, політичних поглядів тощо. Ідеологія виключення не працює, вона призводить лиш до горя, зубожіння та розбрату.

Всі вже, здається, замазалися в багнюку, то хто ж здатен це зробити? На кого мусять спиратися люди доброї волі України? Залишається лише два серйозних суб’єкти: громади та молодь. Громади – це потужний тренд цивілізованого світу, що стрімко децентралізується, молодь же – це найбільш енергійний прошарок, який щиро прагне вірити у гарне майбутнє.

Тому ви нам потрібні на фіналі Студреспубліки-2016. Там вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді», після 1,5 доби якої, до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. Ви матимете змогу позмагатися в «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео», Фото-конкурсі, «Нічній тусі», «Денній тусі» та багатьох інших активностях. Під час Студреспубліки буде визначена «Перша Леді», кращий соціальний музикант у Music Live Awards і ще багато інших переможців у різних суб-фестах.

Паралельно проходитиме факультативна складова події, де інтелектуали з усієї країни та з-за кордону поділяться з вами своїми змістовними напрацюваннями, подискутують із вами та допоможуть готувати позитивні сценарії модернізації. Серед тих, кого ми можемо вже анонсувати: Надія Ажгіхіна (Росія), Едуард Афонін, Руслан Бортник, Костянтин Дорошенко, Сергій Дацюк, Денис Жарких, В’ячеслав Ігрунов (Росія), Володимир Крутько, Олександр Ктиторчук, Сергій Лисенко, Ольга Михайлова, Андрій Окара (Росія), о. Антоній Рудий, Микола Сенченко, Володимир Фадєєв, Юрій Шевела, Олексій Ющик, Олексій Якубін та ін.

У рамках проведення ОДГ в учасників Студреспубліки є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться стати, а можливо не було шансу спробувати – на Студреспубліці ж збуваються всі заповітні мрії! Участь у грі беруть переможці регіональних Студреспублік: Студентські мери та депутати Студентських магістратів, а також ті, хто виявив своє бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

паровозик2016

Крім «розриву мозку» та невпинного розвитку, на вас чекають море та сонце, найкращі люди, старі і нові друзі, миттєвості, які ви не зможете забути ніколи!

Ще раз наголошуємо, «Студентська республіка» має власні закони, органи влади, територію, валюту, партії й інші атрибути справжньої вільної держави. Найголовніший феномен програми — це проекція майбутньої України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше відтворюється і в нашій державі. Варто пам’ятати про цей важливий факт. Саме тому ми просто зобов’язані разом підготувати позитивні сценарії для України, за які самі візьмемо відповідальність і втілимо в життя. Надії бо більше нема ні на кого…

Візьміть участь у фіналу Студреспубліки-2016, долучіться до зміни себе та країни, станьте частиною креативного ядра модернізації України! Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

Правила участі
Умови участі
Як доїхати до місця проведення
Хто тобі допоможе доїхати

Як це було у 2015р.
Аналітика-2015

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

ava_rushij_modernizatsiiava_razom_modernizuyemoava_avtor_modernizatsii

*

За довідками звертатися: (044) 529 13 75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com
З організаційних питань: в.о. менеджерки проектів Рєгіна Попова (095) 166 09 52, project@studrespublika.com

***

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України.
Партнери: компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», Hellisen, компанія «Бельвіль», видавництво «Саміт-книга», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, SPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День», журнал «Я СТУДЕНТ».


Tags: Студреспубліка, модернізація, ‪позитив, ‪фінал‬, ‬ ‪Україна‬, ‬ ‪прогрес, ‬ ‪‎республіканці, ‬ ‪‬Студреспубліка2016
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments